VIP kurz s Romankou- makronky, Deluxe torta

Novinka
Kurz (1)

Nemáte radi skupinové kurzy? Chcete sa čo najviac dozvedieť ohľadom pečenia makroniek a našej deluxe vysokej torty? Tento kurz je priamo pre Vás. 

Dostupné po dohode- individuálny termín "face to face" 

599 €
Na objednávku

Jedinečný vip kurz, kde sa naučíte všetko od základov pečenia makroniek, naše výborné maslové náplne, ktoré robia naše makronky jedinečné a veľmi chutné (urobíme si viacero príchutí).

Podrobne si vysvetlíme a upečieme vysokú deluxe tortu

 

Čo sa na kurze naučíte: 

 

- ako jednoducho upiecť špaldovú piškótu (korpus) (špaldový korpus už budete mať predpripravený z dôvodu dlhého pečenia korpusu ale sami si jeden spolu upečieme aby ste všetko videli), všetko budeme piecť v klasickej domácej rúre, keďže určite nikto z nás doma nemá len tak profi pec :)

-ako tortu jednoducho prekrojiť a naplniť s dvomi našimi naj krémami (swiss buttercream a smotanový-mascarpone krém), ktoré si tiež vyrobíme (plniť tortičku si bude každý sám týmito krémami, ovocným rozvarom a ovocím a doplnkami podľa vlastného výberu)

- ako takúto vysokú tortu obtrieť aby bola dokonale rovná a hladká (ukážeme Vám viacero grifov)

-ako tortu ozdobiť a doťuknúť k dokonalosti (k dispozícií budete mať kvety a všetky doplnky na dokonalé zdobenie)

-tipy kde a aké suroviny objednávať, plus zľavy na naše výrobky 

-naučíte sa piecť makronky, ktorými si potom tortičku aj ozdobíte

Okrem iného podebatíme o pečení, po celý čas sa môžete pýtať čo Vás bude ohľadom pečenia zaujímať, k dispozícií budete mať občerstvenie (slané aj sladké), pitný režim, kávičku ba dokonca dobré vínečko (pre nemotoristov :) 

 

K osobnému vip kurzu máte v cene aj mesačné konzultácie a poradenstvo už pri domácom pečení (1 deň v týždni- 1h, dokopy 4h)

 

Kategória: KURZY
Späť do obchodu