O nás

Pre fitness trénerku a výživovú poradkyňu bolo pečenie sladkých koláčikov taký menší únik od striktného dodržiavania jedálneho plánu a neustáleho vŕtania sa v zdravej výžive. Samozrejme všetky výtvory som sa snažila mierne "ozdraviť".  Preto aj teraz do všetkých svojich produktov používame výhradne špaldovú múku, trstinový cukor (všade tam kam sa dá) a viacero bio produktov. 

 

Také to prvotné pečenie ozajstných toriet mi akosi spontánne skrslo v hlave ešte v roku 2015. Keď som spoznala už terajšieho manžela (v roku 2016) a začali spolu bývať, pečenie ma začalo baviť stále viac a viac.

 

Asi ako každá začínajúca cukrárka, piekla som len pre rodinku a známych. Priznám sa, vždy som mala rešpekt ponúkať svoje výtvory cudzím ľuďom (keďže som vedela, že prevádzkovanie cukrárskeho remesla pre širšiu klientelu nie je len tak a treba k tomu kopec náležitostí). Od známych som ale začala mať skutočne pozitívne ohlasy a opakovane chceli odo mňa torty. Tak som popri trénovaní klientov vo fitku vypekala :) 

 

Takto to trvalo naozaj len veľmi krátky čas, nakoľko mi to nedalo a hneď som si začala zisťovať čo táto práca obnáša. Moje zmýšľanie sa otočilo o 180 stupňov a z práce fitness trénerky (v ktorej mi stále niečo chýbalo) som sa oveľa viac ponorila do cukrárskeho remesla. Srdce ma k tomu ťahalo neskutočným spôsobom a doteraz som vďačná za každú príležitosť a nebojácnosť z mojej strany, ktorá ma poháňala za svojím snom - realizácia oficiálnej cukrárskej výroby.

 

Všetko to začalo v roku 2018, kedy som v tento jeden, jediný rok absolvovala akreditovaný cukrársky kurz, odbornú spôsobilosť, našla priestor, zariadila na komplet výrobu a aj otvorila. Trvalo to síce jeden celý rok ale stálo to za to. Zo začiatku to nebolo najľahšie a pendlovala som medzi fitkom a výrobňou. V druhej polovici roku 2019 som úplne opustila prácu trénerky, nakoľko výrobňa ma úplne časovo pohltila. Nie je to práca len o samotnom pečení a keďže chcete mať všetko na 100% musíte tomu obetovať komplet celý svoj čas. Vyplatilo sa :)

 

Teraz si už môžeme povedať, že naše tortičky a koláčiky sú veľmi obľúbené a máme našu stálu klientelu, ktorá sa k nám neustále vracia a objednávok z roka na rok pribúda. 

 

Cheesecaky rôzne príchute od Princess Cakes

 

 

Od roku 2020 už na to nie som sama. Spolu s mojou kolegynkou a pravou rukou Jankou, panujeme v našej výrobničke, kde nájdete moderné deluxe torty a fajnové dezerty ako makronky, tartaletky, pavlove tortičky, cheesecakes a iné a snažíme sa Vám pripravovať skutočne len to najlepšie. Čo je hlavné, všetko robíme srdcom :)

V roku 2021 k nám pribudla naša ďaľšia stála kolegynka Lucka, ktorá je už tiež neoddeliteľnou súčasťou našej výroby a môžete ju v našej výrobničke stretnúť častejšie ako mňa :)

 

"V našom krásnom Trenčíne mi veľmi chýbalo niečo skutočne chutné, kvalitné a zároveň ľahšie bez pridaných umelín, pripravené zo špaldovej múky príp. trstinového cukru s efektným dizajnom.  Každá torta je robená na mieru podľa vašich požiadaviek. Tortičky sa snažíme odľahčovať  sviežimi mascarpone plnkami a ovocím ale robíme to tak aby si stále zachovávali lahodnú chuť :)

 

Romana Horníková - majiteľka Princess Cakes Trenčín

romana-hornikova-trencin

 

MGR. ROMANA HORNÍKOVÁ, majiteľka PRINCESS CAKES

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie