Osobný odber a platba

Cukrárska výroba tort, zákuskov a dezertov Princess Cakes

 

 

Osobný odber

Výdaj hotových výrobkov zväčša prebieha u nás na výrobni na adrese Mudr. A. Churu 1, Trenčín a to v piatok medzi 12:00- 15:30 a v sobotu medzi 10:00- 12:00. Výdaj v iné dni sa dohaduje individuálne. Do poznámky pri objednávaní produktov nám prosím vždy uveďte dátum a približný čas odberu. Odber nie je možný v nedeľu a v pondelok (utorky len v nevyhnutných prípadoch- informujte sa vždy vopred či je možný odber v utorok).

Torty a koláče od nás odchádzajú vždy zabalené v krabici (prosím, nenoste si vlastné obaly).

 

Možnosti platby

Platiť sa dá na mieste len v hotovosti (nie kartou), príp. prevodom na náš účet. V takom prípade vystavujeme zálohovú faktúru a v deň odberu od nás dostanete ostrú faktúru aj s blokom z VRP (v prípade ak doplácate hotovosťou na mieste).

 

  • pri objednávkach vyšších ako 60 eur, Vás prosíme o úhradu 50 % z celkovej čiastky (rezervačnú platbu) objednaných výrobkov na náš bankový účet, doplatok sa zrealizuje v hotovosti na našej prevádzke v deň odberu
  • vyplatenie celej čiastky objednaných výrobkov vopred na náš bankový účet
  • pri objednávkach nižších ako 60 eur stačí platba v hotovosti na našej prevádzke v deň odberu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie