Ospravedlňujeme sa, momentálne nie je možné si od nás objednať žiadne výrobky okrem Vianočnej ponuky. Objednávky na ostatné produkty sú možné na 28-29.12.2021 a od 7.1.2022.

Osobný odber a platba

Cukrárska výroba tort, zákuskov a dezertov Princess Cakes

 

 

Osobný odber

Výdaj hotových výrobkov zväčša prebieha u nás na výrobni na adrese Mudr. A. Churu 1, Trenčín a to v piatok medzi 12:00- 15:30 a v sobotu medzi 10:00- 12:00. Výdaj v iné dni sa dohaduje individuálne. Do poznámky pri objednávaní produktov nám prosím vždy uveďte dátum a približný čas odberu. Odber nie je možný v nedeľu a v pondelok (utorky len v nevyhnutných prípadoch- informujte sa vždy vopred či je možný odber v utorok).

Torty a koláče od nás odchádzajú vždy zabalené v krabici (prosím, nenoste si vlastné obaly).

 

Možnosti platby

Platiť sa dá na mieste len v hotovosti (nie kartou), príp. prevodom na náš účet. V takom prípade vystavujeme zálohovú faktúru a v deň odberu od nás dostanete ostrú faktúru aj s blokom z VRP (v prípade ak doplácate hotovosťou na mieste).

 

  • pri objednávkach vyšších ako 60 eur, Vás prosíme o úhradu 50 % z celkovej čiastky (rezervačnú platbu) objednaných výrobkov na náš bankový účet, doplatok sa zrealizuje v hotovosti na našej prevádzke v deň odberu
  • vyplatenie celej čiastky objednaných výrobkov vopred na náš bankový účet
  • pri objednávkach nižších ako 60 eur stačí platba v hotovosti na našej prevádzke v deň odberu