Svadobná torta

Moderné svadobné torty Princess Cakes Trenčín

 

Svadobná torta

"VYROBÍME VÁM VAŠU VYSNÍVANÚ SVADOBNÚ TORTU, PODĽA VAŠICH PREDSTÁV"

Tak ako klasické aj všetky svadobné torty vyrábame výhradne zo špaldovej múky,  trstinového cukru, slovenských podstieľkových vajec, pravého masla a smotany.

 

Torty nepoťahujeme fondánom, ale sú obtreté maslovo-bielkovým krémom, dozdobené živými kvetmi, prípadne vám dáme na želanie vyrobiť jedinečný zápich napríklad s vašimi menami / iniciálmi na mieru. 

 

 

 

svadobna-torta-trencin-princess

 

 

 

 

Svadobná torta v candy bare pôsobí honosným a krásnym dojmom nie len na fotkách ale celý candy bar je ozdobou svadby. Určite by ste ho nemali na svadbe vynechať.

 

 

svadobne-torty-trencin

 

detail-svadobna-torta

 

 

Cena svadobnej torty závisí hlavne od počtu porcií a veľkosti torty.  (Približné ceny k jednotlivým porciám nájdete nižšie príp. TU)

 

 

 

 

vysoka-svadobna-torta-trencin

 

 

 

IMG_7161

 

TROJPOSCHODOVÉ TORTY
Približné veľkosti

24 cm/20 cm/15 cm - cca 50 až 60 porcií (od 350 €)

26 cm/22 cm/15 cm - cca 70 až 80 porcií (od 500 €)

28 cm/24 cm/18 cm - cca 90 až 100 porcií (od 650 €)

 

Záleží od toho aké veľké kusy sa krájajú pri svadobných tortách väčšinou cez 100g až 150g na porciu (menšie ako klasické porcie).

Uvedené údaje (veľkosti korpusov) považujte len za približné, nakoľko svadobné torty sú riešené na mieru podľa vysnívaných prianí nevesty a naceňujú sa individuálne podľa počtu porcií, takže priemery jednotlivých korpusov môžu byť rôzne. 

 

Veľmi radi vyhovieme každej požiadavke so zachovaním si nášho štýlu a jedinečnosti. Svadobnú tortu si rezervujte v dostatočnom predstihu.

 

Aj pri svadobných tortách sa vždy platí rezervačná platba (50% z predpokladanej celkovej čiastky.)

 

 

 

svadobna-torta-trencin

 

krasne-svadobne-torty-princesscakes

 

 

 

Trojposchodové svadobné torty Princess Cakes

 

 

 "Svadobnú tortu je potrebné si objednať cez náš eshop SVADOBNÁ TORTA v príp. akýchkoľvek otázok alebo doriešenia dizajnu nás kontaktujte emailom na info@princesscakes.sk

Osobné konzultácie žiaľ v týchto dňoch možné nie sú.

 

 

 

Späť do obchodu