Candy bar

 

candybar

 

Candy bar

Očarte vašich svadobných hostí jedinečným luxusným candy barom. Bude nám potešením pripraviť vám candy bar na mieru, zladený s výzdobou. Poradíme s výberom koláčikov a zabezpečíme inventár podľa témy vašej svadby. 

 

Všetky koláčiky, ktoré chcete mať vo vašom candy bare, si jednoducho vyskladajte (objednajte) v našom eshope v kategórií KOLÁČIKY A DEZERTY

 Z vlastných skúseností aj zo skúseností našich neviest sa moderné koláčiky a dezerty rátajú približne 2-3ks na osobu (podľa počtu svadobných hostí, pre istotu rátajte vždy rezervu aj pre organizačný tím ako kameraman, fotograf, dj atď :)

 

candybar-trencin

 

Cena candy baru vždy závisí od počtu a druhov koláčikov. Plus tu musíte rátať s nákladmi ako vypožičanie inventáru, dovoz inventáru, nastretie a aranžovanie a odvoz inventáru. 

Návrhy candy barov žiaľ nerobíme, keďže nikdy nevieme v akom priestore budete mať svadbu, prípadne čo budeme mať na jeho nastretie k dispozícií. Vždy si popredu pripravíme inventár. A už je v našej kompetencií ako si s daným priestorom poradíme, takže jednotlivé ladenie sa robí vždy na mieste. Vtedy to do seba aj tak vždy najkrajšie zapadne :)

V našej výrobe máme k dispozicií najmä inventár v téme: zlatá elegancia. Nebude problém Vám zabezpečiť aj tzv. prírodný candy bar, treba sa oň ale popredu informovať.

candybar-svadba-trencin

 

 

Približná cena candy baru so všetkými službami, ktoré k nemu ponúkame sa pohybuje od 110 eur (plus koláče a odvoz tam a späť 2x). Pre naše nevesty, ktoré majú od nás zabezpečenú aj svadobnú tortu, koláčiky do candy baru a komplet celý candy bar vždy poskytujeme 5% zľavu na koláčiky a tortu (nie na službu realizácie cnady baru). Prosím majte na pamäti, že dovoz zabezpečujeme výhradne len pri kompletnej službe prípravy candy baru. Candy bar zostavujeme výhradne len s našími koláčikmi, žiaľ nie s koláčmi od iných dodávateľov. Inventár samostatne nezapožičiavame.

 

Pre konkrétne nacenenie sa informujte u nás na info@princesscakes.sk

 

elegantny-svadobny-candybar-trencin

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie