Kurz- Deluxe vysoká torta

Novinka
Kurz

Ste úplny amatér a vôbec netušíte ako na upečenie dokonalej torty? A čo tak vedieť rovno upiecť vysokú deluxe tortu, ktorá je veľmi moderná a efektná, zaručene vaši najbližší odpadnú, keď im poviete že ste ju vlastnoručne upiekli :)

Termín kurzu na apríl: 6.4. 2024

Počet účastníkov kurzu: max 3-4 (pracujeme naozaj len v úzkej uzavretej skupinke, čiže žiadny skupinový kurz, kde sa možno ani nedostanete k práci)

Kurz prebieha priamo na našej výrobni na Mudr. A. Churu 1, Trenčín

 

269 €
Skladom

Charakteristika kurzu: 

 

Na našom kurze- Deluxe vysoká torta si samy upečiete tortu, ktorá je tak žiadaná v našej výrobe. Naučíte sa ako naplniť a poskladať takúto vysokú tortu aby sa dala dobre krájať . Dostanete naše receptúry s ktorými sa vám torta vždy zaručene podarí. 

 

Čo sa na kurze naučíte: 

 

- ako jednoducho upiecť špaldovú piškótu (korpus) (špaldový korpus už budete mať predpripravený z dôvodu dlhého pečenia korpusu ale sami si jeden spolu upečieme aby ste všetko videli), všetko budeme piecť v klasickej domácej rúre, keďže určite nikto z nás doma nemá len tak profi pec :)

-ako tortu jednoducho prekrojiť a naplniť s dvomi našimi naj krémami (swiss buttercream a smotanový-mascarpone krém), ktoré si tiež vyrobíme (plniť tortičku si bude každý sám týmito krémami, ovocným rozvarom a ovocím a doplnkami podľa vlastného výberu)

- ako takúto vysokú tortu obtrieť aby bola dokonale rovná a hladká (ukážeme Vám viacero grifov)

-ako tortu ozdobiť a doťuknúť k dokonalosti (k dispozícií budete mať kvety a všetky doplnky na dokonalé zdobenie)

-tipy kde a aké suroviny objednávať, plus zľavy na naše výrobky 

Okrem iného podebatíme o pečení, po celý čas sa môžete pýtať čo Vás bude ohľadom pečenia zaujímať, k dispozícií budete mať občerstvenie (slané aj sladké), pitný režim, kávičku ba dokonca dobré vínečko (pre nemotoristov :) 

 

 Keďže nie každý chce byť profi cukrár, preto aj náš kurz je vedený v zrozumiteľnom duchu, s použitím tých najjednoduchších pomôcok, aby ste zbytočne nemuseli už pri domácom pečení utratiť kopec peňazí za drahé pomôcky. Nečakajte náročné postupy a techniky, pretože dá sa to aj jednoduchšie so stále dokonalým výsledkom. Ide o to aby ste si doma vedeli sami pripraviť takúto deluxe tortu bez zbytočného stresu napr. pre svojho milovaného muža alebo dcérku, synčeka :) Torta vlastnoručne upečená z lásky je niekedy ten najkrajší darček :)

 

Pár základných pomôcok je v cene kurzu, ktoré Vám po skončení ostávajú (špachtla, stierka, pár cukrárskych sáčkov, 1 extra podložka pod tortu, oddeľovacia podložka). Hotovú tortu si odnesiete domov zabalenú v krabici.

Predávame Vám celé naše tajné know-how tejto dokonalej torty, ktorú už roky pečieme v našej výrobe :)

 

 

 

Základné info o kurze a čo je v cene kurzu

 

Termín- 

Kedy a ako dlho bude kurz trvať:  6.4. 2024 , 10:00- 15:00 (s malou prestávkou na občerstvenie)

Kde?  na našej výrobni na Mudr. A. Churu 1, Trenčín

Čo je v cene kurzu: 

- všetky suroviny na výrobu torty, všetky doplnky na výzdobu

- spomenuté pomôcky- (malá špachtla, karta na obtieranie, 2 cukrárske sáčky, podložky)

-občerstvenie, kávička, víno, welcome drink- alko/nealko verzia, voda

-materiály v papierovej forme s jednotlivými receptami, ktoré sme použili na kurze

-certifikát o absolvovaní

 

 

Kategória: KURZY
Späť do obchodu