Ospravedlňujeme sa, momentálne nie je možné si od nás objednať žiadne výrobky okrem Vianočnej ponuky. Objednávky na ostatné produkty sú možné na 28-29.12.2021 a od 7.1.2022.

SWEET BOX medium

Novinka
sweet brunch box princess cakes trencin copy

Raňajky, desiata a sladké "zdravšie" pamlsky počas dňa. Anooo! To všetko obsahuje náš úplne nový produkt, ktorý si môžete objednať len u nás :) Medium box je vhodný pre 2 osoby.

Dostupné len v piatok. Najbližší termín: 12.11. 2021

Osobné vyzdvihnutie vždy ráno medzi 8:00-10:00 (napr po ceste do práce :) Prípadne Vám ho dovezieme.

Hodí sa do firmy, kancelárie alebo domácnosti.

 

Foto je ilustračné.

Výber nápoja
25 €
Na objednávku

V boxoch vždy môžete nájsť výborné ľahučké lievance pripravované zo špaldovej a kokosovej múky, kokosového cukru vo viacerých príchuťových verziách, francúzske toasty, rôzne raňajkové koláče na zdravší spôsob ako napr. bábovky, muffiny alebo iné ovocné koláčiky, brownies a cookies z kvalitných čokolád.

V boxoch taktiež nájdete kvalitné orechové nátierky ako napr. Slowtella (zdravá nutella), kvalitný džem a med Darbo. Budete si môcť pochutnať na 100% šťavách a ľadových čajoch značky Pijo Bio bez pridaného cukru, umelín a konzervantov ale aj na množstvo čerstvého ovocia či kvalitných orechoch.

Nemožu chýbať ani "parfait" poháriky s domácou granolou, kokosovým jogurtom, ovocným coulis a ovocím.

 

Na všetkých produktoch, ktoré nie sú z našej produkcie si dávame obzvlášť záležať aby boli kvalitné, bez zbytočných pridaných umelín a farbív. Produkty, ktoré pripravujeme my do našich boxov sú zdravšie alternatívy pripravované výhradne zo špaldovej, kokosovej múky, trstinového či kokosového cukru a mnoho iných kvalitných surovín.

 

Zloženie sweet boxov sa každý víkend mení a jeho obsah na konkrétny termín nájdete tu:

 12.11. 2021

-kokosovo-špaldové lievance s kopou ovocia, džemom, medom a mandľovým maslom

- malinová chia kaša s orieškami 2ks 

- apple pie 2ks

- čokoládou nabitý raňajkový muffin 2ks

- mix orieškov a lyofilizovaného ovocia

- šťava podľa výberu (môžete si zvoliť 100% šťavu alebo ľadový čaj)